16 lipca 2019 r.
UWAGA! AWARIA!
Z POWODU AWARII TELEFONU CENTRUM EDUKACJI REGIONALNEJ ZWRACA SIĘ Z PROŚBĄ, BY KONTAKTOWAĆ SIĘ ZA POMOCĄ ADRESU MAILOWEGO: biuro@cer.slupsk.pl 
AWARIA ZOSTANIE USUNIĘTA W NIEDŁUGIM CZASIE. ZA POWSTAŁE UTRUDNIENIA PRZEPRASZAMY.
11 lipca 2019 r.
Od 11 lipca (czwartek) na 1 i 2 piętrze Starostwa Powiatowego w Słupsku oglądać można nową wystawę prac malarskich pt. " Zaczarowane w obrazie" złożonych na konkurs Wójta Gminy Damnica. Celem konkursu, skierowanego do mieszkańców gminy, była prezentacja najciekawszych miejsc z jej terenu oraz rozwijanie i promowanie uzdolnień artystycznych. Na konkurs wpłynęło 40 prac, ponadto kilka obrazów złożyli lokalni malarze. Uczestników podzielono na dwie kategorie (uczniowie i dorośli). Zwycięzcy otrzymali nagrody rzeczowe w formie kart podarunkowych.
fot. CER
2 lipca 2019 roku
Powiatowe Święto Plonów 2019 w Osiekach
Uprzejmie informujemy, że tegoroczne Powiatowe Święto Plonów odbędzie się 22 września w Osiekach (gmina Kępice). W programie imprezy znajdą się m.in.: Konkurs na Chleb i Wieniec Dożynkowy, Konkurs na Gospodynię i Gospodarza Roku oraz Konkurs na najlepsze stoisko Koła Gospodyń Wiejskich. Można już zgłaszać chęć uczestnictwa, karty zgłoszeń po wypełnieniu prosimy odsyłać pocztą na adres Centrum Edukacji Regionalnej, ul. Szarych Szeregów 14 B, 76-200 Słupsk. 

Więcej informacji: 59 844 57 58
biuro@cer.slupsk.pl 
2 lipca 2019 r.
37. Festiwal Muzyki Organowej i Kameralnej w Słupsku od 4 lipca do 8 sierpnia br.
Impreza organizowana jest od 1983 roku. Koncerty odbywają się w zabytkowym kościele św. Jacka w Słupsku w czwartki o godz. 19:00. Niewątpliwą atrakcją dla odbiorców są barokowe organy ufundowane przez ostatniego Gryfitę księcia Ernesta Bogusława de Croy, na których grają artyści zaproszeni do udziału w festiwalu.
Festiwal otrzymał wsparcie finansowe od powiatu słupskiego ze środków Centrum Edukacji Regionalnej w Słupsku.
KONTAKT

Centrum Edukacji Regionalnej 

ul. Szarych Szeregów 14B
76-200 Słupsk


Tel.:+48 59 844 57 58

dyrektor@cer.slupsk.pl
biuro@cer.slupsk.pl 


www.cer.slupsk.pl

ePUAP: /CERSlupsk/SkrytkaESP
 CER na Facebooku