19 kwietnia 2018 r.
PRZEGLĄD POEZJI ŚPIEWANEJ - JUŻ JUTRO!
Już jutro, tj. 20 kwietnia br. odbędzie się VII Przegląd Poezji Śpiewanej w Centrum Edukacji i Kultury w Damnicy. Początek o godz. 17:00.

Celem przeglądu jest promowanie i propagowanie piosenki poetyckiej o wysokich walorach artystycznych, promowanie młodych talentów i inspiracja do poszukiwań artystycznych, rozwijanie wrażliwości artystycznej u młodych wykonawców i odbiorców piosenki poetyckiej, konfrontacja dokonań twórczych, rozwój twórczości literackiej i muzycznej, zachęcenie do śpiewania poezji lokalnych twórców oraz wspieranie amatorskiego ruchu artystycznego. Uczestnikami Przeglądu mogą być soliści i zespoły wokalne, na których czekają nagrody finansowe.
W tegorocznym przeglądzie udział wezmą: Joanna Płatwa, Roksana Białek, Weronika Marcjan, Paula Łaga, Maja Mędrek, Maja Hulecka, Ewelina Bogucka, Piotr Kamiński, Julia Nowacka, Kinga Łozińska, Paulina Daniszewska, Paulina Śledź, Paulina Kasperek i gościnnie Natalia Rudyk, ubiegłoroczna laureatka nagrody głównej.
Ponadto w programie znajdą się występy grupy tanecznej działającej przy CKiE w Damnicy oraz występ Kapeli z gminy Damnica z nowymi piosenkami z przygotowywanej właśnie płyty pt. "Tu i teraz", która ma się ukazać jeszcze w tym roku.

Współorganizatorem przeglądu jest Centrum Edukacji Regionalnej w Słupsku.

 
I Ogólnopolski Bieg Pałacowy

15 kwietnia 2018 roku odbył się I Ogólnopolski Bieg Pałacowy na rzecz uczniów /wychowanków Ośrodka. Inicjatorami imprezy byli: Stowarzyszenie ABI- Akceptacja, Bezinteresowność, Inkluzja przy Specjalnym Ośrodku Szkolno- Wychowawczym w Damnicy, HERKULES Sp. z o. o., Modular Consulting -kmdr ppor. Dariusz Kloskowski i instytucje lokalne. Zadanie publiczne dotowane było przez Powiat Słupski. W tym wyjątkowym biegu udział wzięli profesjonalni biegacze i kijkarze oraz uczniowie/ wychowankowie z Damnickiego Pałacu. Impreza połączona była z obchodami Światowego dnia Autyzmu.  Atrakcją wydarzenia było militarne miasteczko zorganizowane przez 7 Brygadę Obrony Wybrzeża w Słupsku, występ Usteckiej Orkiestry Dętej oraz prezentacja Ochotniczej Straży Pożarnej w Damnicy.

18 kwietnia 2018 roku
Poezja po raz siódmy
Szanowni Państwo, przypominamy, że 20 kwietnia br. (piątek) od godz. 17.00 w sali widowiskowej Centrum Edukacji i Kultury w Damnicy odbędzie się siódma już edycja Powiatowego Przeglądu Poezji Śpiewanej. Serdecznie zapraszamy!

 
17 kwietnia 2018 roku
Kolejna runda za nami
17 kwietnia br. w budynku przy ul. Szarych Szeregów 14B odbyło się trzecie spotkanie rundy eliminacyjnej Drużynowych Mistrzostw Słupskiego Towarzystwa Brydżowego 2018. Poniżej podajemy wyniki. Opiekę nad spotkaniem sprawowali pracownicy Centrum Edukacji Regionalnej.
 

 
Wyniki:
 
Drużyna Gospodarzy 16.04.2018  
Drużyna Gości
 
25(135)
 
Drobinki
 
Stół nr 1
 
Koszut 
 
2(49)
 
16(70)
 
Sławno
 
Stół nr 2
 
Pianpur Ustka
 
14(66)
 
--
 
Ład 
 
Stół nr 3
 
Zuchy
 
-
 
Mecz: Ład-Zuchy odłożony z przyczyn losowych
 

 
KONTAKT

Centrum Edukacji Regionalnej 

ul. Szarych Szeregów 14B
76-200 Słupsk


Tel.:+48 59 844 57 58

dyrektor@cer.slupsk.pl
biuro@cer.slupsk.pl 


www.cer.slupsk.pl

ePUAP: /CERSlupsk/SkrytkaESP