Serdecznie zapraszamy!
5 grudnia 2018 r.
NOWA WYSTAWA W SŁUPSKIM STAROSTWIE
Od 5 grudnia br. w Galerii Sztuki Ludowej Powiatu Słupskiego w Starostwie Powiatowy w Słupsku podziwiać można nową wystawę rzeźbiarstwa. Autorami dzieł, prezentujących różnorodną tematykę (m.in. przyrodniczą i religijną) są: Paweł Rubacha, Halina Janiszewska, Łukasz Bogzbel, Jan Jakubczyk, Paweł  Kędzierski, Stanisław Gontera oraz Zenon Frąckiewicz (mistrz rzeźbiarstwa, opiekun artystyczny Galerii, instruktor w Pracowni Rzeźbiarskiej Powiatu Słupskiego, tegoroczny stypendysta Starosty Słupskiego). Właśnie dzięki stypendium mogły powstać prezentowane rzeźby. Wystawa czynna jest w godzinach urzędowania Starostwa. Oficjalne otwarcie ekspozycji, przygotowanej przez Zenona Frąckiewicza i Centrum Edukacji Regionalnej w Słupsku, przewidziano na 14 grudnia br. na godz. 14:00.  Zapraszamy! Fot. CER/MS
4 grudnia 2018 r.
V Powiatowy Przegląd Solistów Instrumentalistów
30 listopada w Gminnym Ośrodku Kultury odbył się V Powiatowy Przegląd Solistów- Instrumentalistów- konkurs dla muzyków, grających solowo na instrumentach amatorsko i profesjonalnie w trzech kategoriach wiekowych: najmłodsi (klasy I-IV), uczniowie klas V-VII i III gimnazjum oraz dorośli. W tym roku do konkursu zgłosiło się 30 osób. Uczestnicy prezentowali utwory grane na wielu instrumentach, m.in. na trąbce, puzonie, fortepianie, klarnecie, gitarze.
Ideą przeglądu jak co roku jest wykorzystanie integracyjnych właściwości muzyki oraz nagrodzenie instrumentalistów, którzy swoją grą, zaangażowaniem, umiejętnościami i interpretacją prezentowanych utworów przekonali słuchaczy i komisję. W tym roku w skład komisji wchodzili: Medea Berianidze- przewodnicząca, Mirosław Brzozowski i Ewa Misiewicz.
zdjęcia: GOK Potęgowo
4 grudnia 2018 r.
UWAGA!


W DNIU 7 GRUDNIA (PIĄTEK) CENTRUM EDUKACJI REGIONALNEJ BĘDZIE NIECZYNNE Z POWODU WYJAZDU SŁUŻBOWEGO PRACOWNIKÓW (ORGANIZACJA WYDARZENIA KULTURALNEGO W TERENIE). ZA EWENTUALNE UTRUDNIENIA PRZEPRASZAMY.
7 lutego 2019 roku
Serdecznie zapraszamy do nadsyłania
zgłoszeń do udziału w
VII Powiatowym Przeglądzie
Teatrzyków Wiejskich 

Na Państwa zgłoszenia czekamy do 
8 marca 2019 roku. 
Poniżej do pobrania REGULAMIN oraz KARTA ZGŁOSZENIA.

http://cer.slupsk.pl/files/1.%20Regulamin%20Wiejsztuk%202019.pdf
http://cer.slupsk.pl/files/2.%20Karta%20zg%C5%82oszenia%20%20Wiejsztuk%202019.pdf
KONTAKT

Centrum Edukacji Regionalnej 

ul. Szarych Szeregów 14B
76-200 Słupsk


Tel.:+48 59 844 57 58

dyrektor@cer.slupsk.pl
biuro@cer.slupsk.pl 


www.cer.slupsk.pl

ePUAP: /CERSlupsk/SkrytkaESP
 CER na Facebooku