6 lutego 2018 roku
Luty w bibliotece

Zapraszam23 lutego o godz. 17.00 do czytelni przy ul. Grodzkiej 3 na jubileuszowy koncert WZW Wiarusy. Okazją do świętowania jest 50-lecie istnienia zespołu i 10-lecie jego działalności w obecnym kształcie, po reaktywacji.

 

29 stycznia 2018 roku
28 stycznia br. w godzinach 10:00 - 14:00  w siedzibie Starostwa Powiatowego w Słupsku (budynek B) odbył się Sejmik Krajoznawczy pt: "Walory turystyczno - krajoznawcze" miasta Słupska oraz ciekawostki historyczne. Wydarzenie zorganizował Regionalny Oddział PTTK w Słupsku, a opiekę nad spotkaniem sprawowało Cetrum Edukacji Regionalnej w Słupsku.
___________________________
 

___________________________
 
26 stycznia 2018 roku
Powiatowy Turniej KGW

Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Lubaniu, PODR Oddział w Słupsku, gmina Słupsk oraz powiat słupski zapraszają na XIII Powiatowy Turniej Kół Gospodyń Wiejskich, który odbędzie się 24 lutego br. o godzinie 13.00 w sali widowiskowo- sportowej w Jezierzycach w gminie Słupsk.
Cele imprezy to: integracja środowiska wiejskiego w powiecie słupskim i województwie pomorskim, popularyzowanie dziedzictwa kulturowego regionu, pobudzanie aktywności wśród mieszkańców, kultywowanie tradycji.
Uczestnikami Powiatowego Turnieju KGW będą Koła Gospodyń Wiejskich wyłonione podczas eliminacji gminnych. Na najlepsze KGW czeka nagroda główna, ufundowana przez Starostę Słupskiego, w kwocie 3.000 zł. Zwycięskie Koło Gospodyń Wiejskich będzie reprezentować powiat słupski podczas Wojewódzkiego Turnieju KGW.
W programie turnieju znajdzie się wile zabawnych i atrakcyjnych konkurencji. Wstęp wolny.

Współorganizatorem imprezy jest Powiatowe Centrum Edukacji Regionalnej w Słupsku. 

Nowa wystawa w starostwie
Serdecznie zapraszamy na II p. Starostwa Powiatowego w Słupsku. Tym razem przygotowaliśmy dla Państwa wystawę prac szydełkowych pani Ewy Piepke ze Stowięcina.
Poniżej zamieszczamy także galerię zdjęć.
 
KONTAKT

Centrum Edukacji Regionalnej 

ul. Szarych Szeregów 14B
76-200 Słupsk


Tel.:+48 59 844 57 58

dyrektor@cer.slupsk.pl
biuro@cer.slupsk.pl 


www.cer.slupsk.pl

ePUAP: /CERSlupsk/SkrytkaESP