Soliści - Instrumentaliści
Serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnej edycji Powiatowego Przeglądu Solistów - Instrumentalistów, który odbędzie się 30 listopada br. w Gminnym Centrum Kultury w Potęgowie o godzinie 10.00. 

Regulamin i szczegóły www.gck.potegowo.pl oraz pod numerem telefonu 59 848 42 50

"Zabytki naszego powiatu - wejdź, poznaj, namaluj"

Uprzejmie informujemy, że Starostwo Powiatowe w Słupsku oraz Centrum Edukacji Regionalnej w Słupsku przystępuje do organizacji powiatowego konkursu plastycznego „Zabytki naszego powiatu – wejdź, poznaj, namaluj”.
Uwaga! - w tej edycji konkursu przedstawione mają być wnętrza obiektów zabytkowych z terenu powiatu słupskiego (bez miasta Słupska).
Konkurs skierowany jest do uczniów szkół podstawowych powiatu słupskiego w dwóch kategoriach wiekowych: klasy I-III oraz IV-VIII. 
Głównymi celami przedsięwzięcia są: pobudzenie wrażliwości plastycznej, zainteresowanie dzieci pięknem zabytków własnej miejscowości i najbliższej okolicy, a także rozwijanie kreatywności.

Prace nadesłane na konkurs muszą być nie większe niż w formacie A3, wykonane samodzielnie farbami bądź pastelami (rodzaj farb i pasteli dowolny).
Uprzejmie prosimy o dokładne zapoznanie się z załączonym regulaminem.

http://cer.slupsk.pl/files/Regulamin%20Konkurs%20plastyczny%202018.pdf

Serdecznie zapraszamy do udziału! smiley
 

19 listopada 2018 r.
VI BIESIADA LITERACKA Z TURNIEJEM JEDNEGO WIERSZA
Pojedynek na wiersze
VI Biesiada Literacka z Turniejem Jednego Wiersza odbyła się 15 listopada br. w Gminny Centrum Kultury i Promocji w Kobylnicy. W programie wydarzenia znalazł się także koncert Łukasza Majewskiego oraz wystawa malarstwa Anny Krawczyk.
Po wysłuchaniu dwudziestu czterech  prezentacji konkursowych jury w składzie: Maria Pietryka-Małkiewicz, Jerzy Fryckowski i Łukasz Majewski podjęło decyzję o następującym podziale nagród: I miejsce Anna Karwowska za wiersz pt. „Co to jest poezja”, II miejsce Tomasz Mroczkowski za wiersz pt. „Drogowskazy”, III miejsce Barbara Nibelska z wierszem pt. „Zimia”. Natomiast wyróżnienie trafiło  do Anny Boguszewskiej za wiersz pt. „Niebieski Motyl”.
Z kolei Nagroda Specjalna Wójta Gminy Kobylnica powędrowała do Aldony Magdaleny Pelplińskiej za wiersz pt. „Gdyby tak”, a Nagroda Publiczności do Katarzyny Stoli za wiersz pt. „Od życia do życia”.
Organizatorem imprezy byli: Gminna Biblioteka Publiczna w Kobylnicy oraz Centrum Edukacji Regionalnej w Słupsku przy współpracy z Gminnym Centrum Kultury i Promocji  w Kobylnicy.
15 listopada 2018 r.
OBCHODY 100-LECIA NIEPODLEGŁOŚCI
Zapraszamy do zapoznania się z galerią zdjęć z obchodów 100- lecia Niepodległości, które miały miejsce w Słupskiej Filharmonii 
7 lutego 2019 roku
Serdecznie zapraszamy do nadsyłania
zgłoszeń do udziału w
VII Powiatowym Przeglądzie
Teatrzyków Wiejskich 

Na Państwa zgłoszenia czekamy do 
8 marca 2019 roku. 
Poniżej do pobrania REGULAMIN oraz KARTA ZGŁOSZENIA.

http://cer.slupsk.pl/files/1.%20Regulamin%20Wiejsztuk%202019.pdf
http://cer.slupsk.pl/files/2.%20Karta%20zg%C5%82oszenia%20%20Wiejsztuk%202019.pdf
KONTAKT

Centrum Edukacji Regionalnej 

ul. Szarych Szeregów 14B
76-200 Słupsk


Tel.:+48 59 844 57 58

dyrektor@cer.slupsk.pl
biuro@cer.slupsk.pl 


www.cer.slupsk.pl

ePUAP: /CERSlupsk/SkrytkaESP
 CER na Facebooku