27 marca 2018 roku
Pokaz ozdób
27 marca br. w Starostwie Powiatowym w Słupsku w godzinach od 12.00 - 15.00 odbył się pokaz ozób wielkanocnych, których autorami byli podopieczni Domu Pomocy Społecznej z Machowinka, Warsztatów Terapii Zajęciowej Polskiego Związku Niewidomych w Słupsku, Warsztatów Terapii Zajęciowej "Diament" w Słupsku oraz Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego Psychiatrycznego w Kobylnicy. 

Organizatorem wydarzenia było Centrum Edukacji Regionalnej Powiatu Słupskiego.
 
27 marca 2018 r.
IDZIE WIOSNA 2018
23 marca (piątek) o godz.9.00 w Szkole Podstawowej w Bierkowie odbył sie kolejny już Powiatowy Przegląd Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej "Idzie Wiosna". Patronat nad imprezą sprawowali Marszałek Województwa Pomorskiego Mieczysław Struk oraz Wójt Gminy Słupsk Barbara Dykier.
W konkursie wzięło udział ok. 100 uczestników. Zarówno prowadząca przegląd Hajka Święch jak i przewodnicząca jury prof. Monika Zytke z Instytutu Muzyki Akademii Pomorskiej w Słupsku, podkreślały wysoki poziom konkursu i wyrażały uznanie dla biorących w nim udział wykonawców oraz ich opiekunów.
Bezkonkurencyjny okazał się zespół Świerszcze z CKiBP Gminy Słupsk, który pod kuratelą Pani Beaty Frąckowskiej zdobył Grand Prix Przeglądu.
Organizatorami konkursu byli: Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna Gminy Słupsk, Centrum Edukacji Regionalnej w Słupsku oraz Starostwo Powiatowe w Słupsku. 
Więcej informacji na stronie www.gok.slupsk.pl 


27 marca 2018 r.
ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE
26 marca 2018 r.
63 Ogólnopolski Konkurs Recytatorski Poezji Polskiej 2018
24 marca br. (sobota) w Teatrze Rondo w Słupsku odbyły się eliminacje rejonowe w ramach 63 Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego.W konkursie wzięło udział 18 wykonawców.
Na eliminacjach wojewódzkich reprezentować nas będą:
- w turnieju recytatorskim: Jakub Czubajewski z Klubu Osiedlowego „Kwadrat” SM Kolejarz (instruktor Magdalena Płaneta) , Adam Poboży ze Słupskiego Ośrodka Kultury –OT Rondo (instruktor Wiesław Dawidczyk) i Kamil Michaluk ze Słupskiego Ośrodka Kultury –OT Rondo (instruktor Stanisław Miedziewski)
- w turnieju poezji śpiewanej: Małgorzata Burjan ze Słupskiego Ośrodka Kultury. Akompaniator Patryk Skarbek Tłuchowski także otrzymał Nagrodę Specjalną "za kompozycję i akompaniament".

Imprezę współorganizowało Centrum Edukacji Regionalnej w Słupsku.
Zachęcamy do zapoznania się z galerią zdjęć


 
KONTAKT

Centrum Edukacji Regionalnej 

ul. Szarych Szeregów 14B
76-200 Słupsk


Tel.:+48 59 844 57 58

dyrektor@cer.slupsk.pl
biuro@cer.slupsk.pl 


www.cer.slupsk.pl

ePUAP: /CERSlupsk/SkrytkaESP