20 grudnia 2017 roku
Nagrody wręczone

20 grudnia br. w sali 202 Starostwa Powiatowego w Słupsku miało miejsce uroczyste podsumowanie konkursu plastycznego „Powiat słupski w mojej wyobraźni” skierowanego do dzieci ze szkół podstawowych powiatu słupskiego w dwóch kategoriach wiekowych klasy I-III i IV-VIII. Na konkurs wpłynęło ponad 130 prac. Konkurs zoragnizowało Centrum Edukacji Regionalnej Powiatu Słupskiego i Wydział Polityki Społecznej Powiatu Słupskiego.  Prace konkursowe oceniało jury w składzie: Zbigniew Babiarz-Zych - naczelnik Wydziału Polityki Społecznej Powiatu Słupskiego, Tomasz Popławski - artysta-plastyk Słupskiego Ośrodka Kultury oraz Justyna Bilska - instruktor w Centrum Edukacji Regionalnej Powiatu Słupskiego.  


Laureaci:

Kategoria I-III

I miejsce Weronika Konieczna – Szkoła Podstawowa nr 2 w Ustce - 120,00 zł – opiekun Lidia Foksińska

II miejsce Gabriela Sieradzka – Szkoła Podstawowa w Zaleskich - 100,00 zł - opiekun Mariola Wólczyńska

III miejsce Hanna Szewczyk – Szkoła Podstawowa w Objeździe – 80,00 zł - opiekun Jolanta Rogaczewska

Wyróżnienie Lena Graczyk – Szkoła Podstawowa w Pobłociu - 50,00 zł – opiekun Teresa Wdowiak

Wyróżnienie Michał Bednarczyk – Szkoła Podstawowa w Objeździe – 50,00 zł - opiekun Jolanta Rogaczewska

Wyróżnienie Amelia Dubielska – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Główczycach - 50,00 zł – opiekun Bożena Horbacz

Wyróżnienie Zuzanna Petryk – Szkoła Podstawowa w Objeździe - 50,00 zł – opiekun Jolanta Rogaczewska.


Kategoria IV-VIII

I miejsce Karina Andrzejczak – Szkoła Podstawowa nr 1 w Ustce - 120,00 zł - opiekun Lilla Marciniak

II miejsce Sandra Fortunka – Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Damnicy – 100,00 zł – opiekun Małgorzata Łosiak

III miejsce Tomasz Skawiński – Szkoła Podstawowa we Wrześciu - 80,00 zł – opiekun Iwona Rogozińska

Wyróżnienie Julia Kułakowska - Szkoła Podstawowa w Kończewie – 50,00 zł - opiekunAnna Adamów

Wyróżnienie Grzegorz Sawczuk – Szkoła Podstawowa nr 2 w Ustce - 50,00 zł – opiekun Aldona Feszler

Wyróżnienie Klaudia Augustyniak – Szkoła Podstawowa we Wrześciu - 50,00 zł – opiekun Iwona Rogozińska

Wyróżnienie Kamil Kalkowski – Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Damnicy - 50,00 zł – opiekun Katarzyna Wiśniewska.

Serdecznie gratulujemy i już teraz zachęcamy do wzięcia udziału w kolejnych konkursach!

Z najlepszymi życzeniami
19 grudnia 2017 roku
Rozstrzygnięcie konkursu
Uroczyste rozstrzygnięcie konkursu plastycznego "Powiat słupski w mojej wyobraźni"  oraz wręczenie nagród odbędzie się  20 grudnia br. o godzinie 12:00 w sali 202 Starostwa Powiatowego w Słupsku.
 
15 grudnia 2017 roku
Pokaz ozdób w Starostwie Powiatowym w Słupsku
15 grudnia br. odbył się pokaz ozdób bożonarodzeniowych w wykonaniu mieszkańców domów pomocy społecznej oraz uczestników warsztatów terapii zajęciowej z terenu powiatu słupskiego. Zzapraszamy do galerii zdjęć.
KONTAKT

Centrum Edukacji Regionalnej 

ul. Szarych Szeregów 14B
76-200 Słupsk


Tel.:+48 59 844 57 58

dyrektor@cer.slupsk.pl
biuro@cer.slupsk.pl 


www.cer.slupsk.pl

ePUAP: /CERSlupsk/SkrytkaESP