19 października 2018 roku
Nowa wystawa w CER

Zapraszamy do obejrzenia wystawy malarstwa autorstwa Pani Anny Dajnowicz.
Pani Anna Dajnowicz mieszka i pracuje twórczo w Potęgowie w województwie pomorskim. Studia plastyczne ukończyła w Szkole Sztuk Plastycznych w Gdańsku (obecnie Akademia Sztuk Pięknych). Tworzy od dzieciństwa, głównie maluje. Pisze też poezje i fraszki. Uczestniczyła w 100 plenerach ogólnopolskich i międzynarodowych, traktując tę formę pracy twórczej jako okazję do zdobywania doświadczeń i rozwoju artystycznego. Za swoją pracę twórczą zdobywa wiele nagród i wyróżnień, wśród których bardzo ceni sobie nagrodę „Białego Bociana” Starosty Powiatu Słupskiego - za talent i całokształt pracy twórczej.
 

 

18 października 2018 r.
POMÓŻMY W GŁOSOWANIU!
Szkoła Podstawowa w Bierkowie bierze udział w konkursie, w którym do wygrania jest 1000 książek do biblioteki. W konkursie wygrywa 10 szkół, które otrzymają największą liczbę głosów.  Głosować można raz dziennie. Konkurs kończy się 21 października. Plakat, który bierze udział w rywalizacji - wykonali uczniowie ósmych klas SP w Bierkowie.
Sposób głosowania:
1. wchodzimy na adres:

https://www.empik.com/biblioteki/zaglosuj
2. z rozwijanego menu po prawej stronie wybieramy: Sortuj wg miejscowości A-Z
3. szukamy SP Bierkowo i G Ł O S U J E M Y !!!!!
Bardzo ważne, żebyśmy po oddaniu głosu wejść na swoją skrzynkę mailową i kliknąć w link, który został przysłany (zdarza się, że nie można kliknąć w link - wtedy trzeba go skopiować i wkleić w pole adresowe przeglądarki, a następnie nacisnąć enter).
Dopiero w tym momencie ukazuje się komunikat, że głos został oddany.

PROSIMY O ODDAWANIE GŁOSÓW I UDOSTĘPNIANIE TEGO POSTA!
DZIĘKUJEMY
smiley
 
17 października 2018 roku
Termin tegorocznego Wiejsztuka przeniesiony!

Uprzejmie informujemy, że w związku z małą liczbą zgłoszeń grup teatralnych do udziału w VII Powiatowym Przeglądzie Teatrzyków Wiejskich „Wiejsztuk”, który zaplanowaliśmy na 19 października br. w Gminnym Centrum Kultury i Promocji w Kobylnicy,  postanowiliśmy zmienić termin naszej imprezy i przenieść ją na marzec przyszłego roku.
Miesiąc ten – jako najbardziej odpowiedni do realizacji tego rodzaju przedsięwzięcia – wskazali nam opiekunowie grup teatralnych, które uczestniczyły we wcześniejszych edycjach „Wiejsztuka”.
Niemniej chcąc podziękować młodym aktorom i ich opiekunom za dotychczasowe zaangażowanie w realizację naszego przeglądu, proponujemy – z myślą o nich właśnie –  zorganizowanie 7 grudnia br. w GCKiP w Kobylnicy o godz. 12:00 spektaklu w wykonaniu zawodowego teatru wraz z warsztatami teatralnymi. Dlatego też zwracamy się z uprzejmą prośbą o informację zwrotną na temat grup teatralnych zainteresowanych udziałem w grudniowej imprezie wraz z określeniem ich liczebności. 

Informacje prosimy przekazywać do Centrum Edukacji Regionalnej w Słupsku, ul. Szarych Szeregów 14B, 76-200 Słupsk, tel. 59 844 57 58, e-mail: biuro@cer.slupsk.pl.
Na zgłoszenia czekamy do 22 października br.

Liczba miejsc w GCKiP w Kobylnicy jest ograniczona!

 

16 października 2018 r.
Biesiada Literacka z Turniejem Jednego Wiersza w Kobylnicy
Zapraszamy do udziału w Biesiadzie Literackiej z Turniejem Jednego Wiersza. Wydarzenie odbędzie się 15 listopada 2018 r., a wiersze przesyłać można do 31 października.

Szczegóły na stronie internetowej :
http://bibliotekakobylnica.pl/n,biesiada-literacka-z-turniejem-jednego-wiersza 


/REGULAMIN-turnieju-jednego-wiersza-.doc
7 lutego 2019 roku
Serdecznie zapraszamy do nadsyłania
zgłoszeń do udziału w
VII Powiatowym Przeglądzie
Teatrzyków Wiejskich 

Na Państwa zgłoszenia czekamy do 
8 marca 2019 roku. 
Poniżej do pobrania REGULAMIN oraz KARTA ZGŁOSZENIA.

http://cer.slupsk.pl/files/1.%20Regulamin%20Wiejsztuk%202019.pdf
http://cer.slupsk.pl/files/2.%20Karta%20zg%C5%82oszenia%20%20Wiejsztuk%202019.pdf
KONTAKT

Centrum Edukacji Regionalnej 

ul. Szarych Szeregów 14B
76-200 Słupsk


Tel.:+48 59 844 57 58

dyrektor@cer.slupsk.pl
biuro@cer.slupsk.pl 


www.cer.slupsk.pl

ePUAP: /CERSlupsk/SkrytkaESP
 CER na Facebooku