15 grudnia 2017 roku
Znamy już wyniki konkursu plastycznego „Powiat słupski w mojej wyobraźni”!

Miło nam poinformować, że 14 grudnia br. w siedzibie Centrum Edukacji Regionalnej w Słupsku komisja w składzie: Zbigniew Babiarz-Zych – naczelnik Wydziału Polityki Społecznej Starostwa Powiatowego w Słupsku, Tomasz Popławski – artysta, plastyk w Słupskim Ośrodku Kultury oraz Justyna Bilska – instruktor w Centrum Edukacji Regionalnej w Słupsku dokonała przeglądu i oceny nadesłanych prac oraz nagrodziła najlepsze w poszczególnych kategoriach. Tematem konkursu był „Powiat słupski w mojej wyobraźni”, a adresatami uczniowie szkół podstawowych z terenu powiatu słupskiego. Rywalizowali oni w dwóch kategoriach wiekowych: klasy I-III oraz IV-VIII.

Wśród laureatów znaleźli się: Weronika Konieczna (Szkoła Podstawowa nr 2 w Ustce), Gabriela Sieradzka (Szkoła Podstawowa w Zaleskich), Hanna Szewczyk (Szkoła Podstawowa w Objeździe), Lena Graczyk (Szkoła Podstawowa w Pobłociu), Michał Bednarczyk (Szkoła Podstawowa w Objeździe), Amelia Dubielska (Zespół Szkolno-Przedszkolny w Główczycach), Zuzanna Petryk (Szkoła Podstawowa w Objeździe), Karina Andrzejczak (Szkoła Podstawowa nr 1 w Ustce), Sandra Fortunka (Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Damnicy), Tomasz Skawiński (Szkoła Podstawowa we Wrześciu), Julia Kułakowska (Szkoła Podstawowa w Kończewie), Grzegorz Sawczuk (Szkoła Podstawowa nr 2 w Ustce), Klaudia Augustyniak (Szkoła Podstawowa we Wrześciu) oraz Kamil Kalkowski (Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Damnicy).

Celem konkursu było pobudzenie wrażliwości plastycznej, zainteresowanie dzieci pięknem własnej miejscowości i najbliższej okolicy oraz rozwijanie kreatywności. Przy ocenie jury brało pod uwagę wyobraźnię twórczą, emocjonalne zaangażowanie, pomysłowość oraz wkład pracy.

Ponadto z nadesłanych na konkurs prac zostanie wkrótce przygotowana wystawa pokonkursowa, która będzie wyeksponowana w Starostwie Powiatowym w Słupsku, a wszystkie nagrodzone i wyróżnione prace zostaną zaprezentowane podczas uroczystości wręczenia nagród.

O terminie i miejscu wręczenia nagród laureaci powiadomieni zostaną telefonicznie.

Organizatorem konkursu było Centrum Edukacji Regionalnej w Słupsku (powiatowa instytucja kultury).

11 grudnia 2017 roku
Świątecznie w Starostwie
Główny hol Starostwa Powiatowego w Słupsku zdobią już piękne rzeźby Krzysztofa Grzejszczaka. 
11 grudnia 2017 roku
Rozstrzygnięcie konkursu
Szanowni Państwo,
w związku z dużym zainteresowaniem konkursem plastycznym "Powiat Słupski w mojej wyobraźni" oraz dużą ilością nadesłanych prac uprzejmie informujemy, że termin rozstrzygnięcia został przesunięty o kilka dni. W tym tygodniu jury wyłoni zwycięzców, a my poinformujemy wszystkich Państwa o wynikach oraz terminie wręczenia nagród.
 
7 grudnia 2017 roku
Pokaz ozdób
Szanowni Państwo, serdecznie zapraszamy już 15 grudnia br. (piątek) w godzinach 10.00 - 15.00 na pokaz ozdób bożonarodzeniowych, który odbędzie się w Starostwie Powiatowym w Słupsku (hol główny - I piętro)
KONTAKT

Centrum Edukacji Regionalnej 

ul. Szarych Szeregów 14B
76-200 Słupsk


Tel.:+48 59 844 57 58

dyrektor@cer.slupsk.pl
biuro@cer.slupsk.pl 


www.cer.slupsk.pl

ePUAP: /CERSlupsk/SkrytkaESP