Kolejny Festiwal Zespołów Folklorystycznych za nami
Miło nam poinformować, że pojawił się już folder pofestiwalowy podsumowujący tegoroczne wydarzenie, które odbyło się 17 czerwca br. w Parku Kultury i Wypoczynku w Słupsku. 
Egzemplarz dostępny w siedzibie Centrum Edukacji Regionalnej w Słupsku.
Zapraszamy do lektury

https://www.powiat.slupsk.pl/plik,2050,festiwal-zespolow-folklorystycznych-2018-folder-a5-net-pdf.pdf
20 lipca 2018 roku

10 sierpnia 2018 roku w Rowach odbędzie się III Letni Festiwal Prezentacji Scenicznych Osób Niepełnosprawnych „Kolorowe Anioły” 2018. Festiwal potrwa od godz. 15.00 do ok. godz. 21.45. Jest jedną z najważniejszych imprez letnich w Gminie Ustka, dlatego organizowany jest w miejscowości nadmorskiej, aby prezentacje sceniczne mogło podziwiać jak najwięcej turystów z Polski.  Organizatorami III Letniego Festiwalu Prezentacji Scenicznych Osób Niepełnosprawnych „Kolorowe Anioły” są: Stowarzyszenie „Zacisze”, Dom Pomocy Społecznej w Lubuczewie i Centrum Kultury Gminy Ustka.

W tym roku Festiwal poświęcony jest chorym dzieciom: Oliwce i Szymonkowi. Podczas „Kolorowych Aniołów” zbierane będą pieniądze na rehabilitację Szymonka i przeprowadzona zostanie akcja zbierania plastikowych nakrętek na rzecz Oliwki. Serdecznie zapraszamy!

19 lipca 2018 roku
Zapraszamy!
19 lipca 2018 roku
Wystawa Janiny Szymanowskiej

Od 5 czerwca br. na holu głównym Starostwa Powiatowego w Słupsku podziwiać można kolejną wystawę obrazów o tematyce marynistycznej. Autorką prac jest Janina Szymanowska, mieszkanka Człuchowa. Malarstwem sztalugowym zajmuje się już ponad 30 lat. Pomimo wypadku samochodowego miała 15 wystaw indywidualnych, uczestniczyła w ponad 20-u wystawach zbiorowych i brała udział w 13 plenerach malarskich. Bogatą wyobraźnię wykorzystuje w swojej twórczości łącząc ekspresjonizm z  impresjonizmem i surrealizmem, w ten sposób wpełni wyrażając  siebie. Z zawodu geodeta oraz instruktor upowszechniania sztuki. Działaczka społeczna i organizatorka wystaw sztuki w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Człuchowie. Od dwóch lat należy do Pomorskiego Oddziału Stowarzyszenia Marynistów Polskich w Ustce,  od 4 lat do Stowarzyszenia "Niekontrolowany Obszar Wrażliwości" w Słupsku oraz od 30 lat do Klubu Plastyka im. Stefana Morawskiego w Słupsku.

Serdecznie zapraszamy!


 

30 lipca 2018 roku
Serdecznie zapraszamy do nadsyłania
zgłoszeń do udziału w
Powiatowym Konkursie na Chleb i Wieniec Dożynkowy
Na Państwa zgłoszenia czekamy do
3 września 2018 roku. 
Poniżej do pobrania REGULAMIN oraz KARTA ZGŁOSZENIA.


http://cer.slupsk.pl/files/Regulamin_1.pdf
http://cer.slupsk.pl/files/Formularz%20zg
%E2%94%BC%C3%A9oszeniowy.doc
KONTAKT

Centrum Edukacji Regionalnej 

ul. Szarych Szeregów 14B
76-200 Słupsk


Tel.:+48 59 844 57 58

dyrektor@cer.slupsk.pl
biuro@cer.slupsk.pl 


www.cer.slupsk.pl

ePUAP: /CERSlupsk/SkrytkaESP