28 marca 2018 roku
Wystawa pokonkursowa

Uroczyste rozstrzygnięcie Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego "Wielkanoc na Pomorzu" zorganizowano 27 marca br. w Szkole Podstawowej im. Jana Kochanowskiego. W przedsięwzięciu uczestniczyli uczniowie szkół podstawowych i gimnazjów. Napłynęło 1600 prac ze 130 szkół (83 miejscowości) z województwa pomorskiego.

Efekty pracy dzieci od dziś (28.03.2018) podziwiać można na głównym holu Starostwa Powiatowego w Słupsku, gdzie wyeksponowana jest wystawa. 

Serdecznie zapraszamy!

Organizatorem wydarzenia jest Centrum Edukacji Regionalnej Powiatu Słupskiego.

28 marca 2018 r.
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO
27 marca 2018 r.
Wielkanoc na Pomorzu 2018
Uroczyste rozstrzygnięcie Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego "Wielkanoc na Pomorzu" zorganizowano 27 marca br. w Szkole Podstawowej im. Jana Kochanowskiego. Powiat słupski na wydarzeniu reprezentował starosta Zdzisław Kołodziejski.

Konkurs odbywa się w następujących kategoriach: najładniejsza pisanka, palma, kartka wielkanocna, stroik świąteczny. Cele konkursu to: poznanie tradycji różnych kultur zamieszkujących Pomorze; kultywowanie zwyczajów wielkanocnych; rozbudzanie wyobraźni i fantazji twórczej; rozwijanie zainteresowań różnorodnymi technikami plastycznymi. W przedsięwzięciu uczestniczą uczniowie szkół podstawowych i gimnazjów. Napłynęło 1600 prac ze 130 szkół (83 miejscowości) z województwa pomorskiego.

Współorganizatorem wydarzenia było Centrum Edukacji Regionalnej Powiatu Słupskiego.


Zdjęcia dostępne w galerii 
27 marca 2018 roku
Pokaz ozdób
27 marca br. w Starostwie Powiatowym w Słupsku w godzinach od 12.00 - 15.00 odbył się pokaz ozób wielkanocnych, których autorami byli podopieczni Domu Pomocy Społecznej z Machowinka, Warsztatów Terapii Zajęciowej Polskiego Związku Niewidomych w Słupsku, Warsztatów Terapii Zajęciowej "Diament" w Słupsku oraz Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego Psychiatrycznego w Kobylnicy. 

Organizatorem wydarzenia było Centrum Edukacji Regionalnej Powiatu Słupskiego.
 
KONTAKT

Centrum Edukacji Regionalnej 

ul. Szarych Szeregów 14B
76-200 Słupsk


Tel.:+48 59 844 57 58

dyrektor@cer.slupsk.pl
biuro@cer.slupsk.pl 


www.cer.slupsk.pl

ePUAP: /CERSlupsk/SkrytkaESP