16 marca 2018 r.
XV UFF(o)A 2018

 UWAGA! NASTĄPIŁA ZMIANA TERMINU PRZESYŁANIA FILMÓW NA FESTIWAL. ULEGŁ ON PRZEDŁUŻENIU DO 11 MAJA 2018 R.(LICZY SIĘ DATA STEMPLA POCZTOWEGO)

Regulamin Festiwalu i karta zgłoszeniowa oraz wszelkie niezbędne informacje znajdują się na stronie www.uffoa.glt.pl oraz na Facebooku.

Zachęcamy do udziału w imprezie - czekają atrakcyjne nagrody!
smiley
13 marca 2018 roku
Wystawa prac Czesława Kowalczyka
Szanowni Państwo, przypominamy, że już niebawem, tj. 16 marca br. (piątek) o godzinie 14:00 w Galerii Sztuki Ludowej Powiatu Słupskiego w Starostwie Powiatowym w Słupsku nastąpi oficjalne otwarcie wystawy prac pana Czesława Kowalczyka.

Serdecznie zapraszamy!

2 marca 2018 roku
Zbliża się czas festiwali
Uprzejmie informujemy, że Centrum Edukacji Regionalnej Powiatu Słupskiego, wraz z Towarzystwem Przyjaciół Wilna i Grodna w Słupsku, przystąpiło do organizacji II Festiwalu Pieśni Patriotycznych i Wojskowych, który odbyć się ma 9 czerwca br. w „Leśnym Kocie” w Lasku Północnym w Słupsku. Poniżej przekazujemy regulamin wspomnianej imprezy. Jednocześnie informujemy, że II Festiwal Zespołów Folklorystycznych „Ziemia Słupska” 2018 zaplanowany został na  24 czerwca br. w Parku Kultury i Wypoczynku w Słupsku. Ponieważ wzorem ubiegłego roku Centrum Edukacji Regionalnej Powiatu Słupskiego stara się o dofinansowanie zewnętrzne tej imprezy, którego przyznanie będzie miało duży wpływ na jej ostateczny kształt, regulamin tego wydarzenia zostanie opublikowany w późniejszym terminie.
 
12 marca 2018 r.
Powiatowy Przegląd Kabaretowy "OBCIACH"
9 kwietnia br.  o godz. 10.00 w Gminnym Centrum Kultury i Promocji w Kobylnicy odbędzie się jedenasta już odsłona Powiatowego Przeglądu Kabaretowego OBCIACH.
Uczestnicy  będą rywalizować w trzech kategoriach wiekowych:
  •  grupa dziecięca (7-12 lat)
  •  grupa młodzieżowa (13-18 lat)
  •  grupa dorosłych (19-101 lat)

Artyści i zespoły pragnący zaprezentować swój repertuar podczas imprezy muszą zgłosić chęć udziału do dnia 27 marca. Szczegółowe informacje zawarte są w Regulaminie Przeglądu. Regulamin i karta zgłoszeniowa do pobrania na stronie www.kobylnica.pl 

KONTAKT

Centrum Edukacji Regionalnej 

ul. Szarych Szeregów 14B
76-200 Słupsk


Tel.:+48 59 844 57 58

dyrektor@cer.slupsk.pl
biuro@cer.slupsk.pl 


www.cer.slupsk.pl

ePUAP: /CERSlupsk/SkrytkaESP