14 listopada 2018 roku
Powiatowe obchody 100 lat Niepodległości

Uroczystości odbyły się 13 listopada br. w Słupskim Ośrodku Kultury, a organizatorem przedsięwzięcia była dyrekcja, grono pedagogiczne oraz uczniowie Zespołu Szkół Agrotechnicznych w Słupsku. Zapraszamy do galerii zdjęć.

14 listopada 2018 roku
Najnowsze wydanie dwumiesięcznika "Powiat Słupski"
14 listopada 2018 roku
WERNISAŻ PANI ANNY DAJNOWICZ
Centrum Edukacji Regionalnej w Słupsku zaprasza serdecznie na wernisaż wystawy malarskiej P. Anny Dajnowicz.Artystka mieszka i tworzy w Potęgowie, studia ukończyła w Szkole Sztuk Plastycznych w Gdańsku. Oprócz malarstwa zajmuje się także poezją. Uczestniczyła w 100 plenerach ogólnopolskich i międzynarodowych. Za swoją twórczość została uhonorowana licznymi nagrodami m.in. nagrodą Białego Bociana przyznawana przez Starostę Powiatu Słupskiego.
Wydarzenie ma charakter otwarty i odbędzie się 19 listopada br. (poniedziałek) o godz. 15.00 w Galerii Sztuki Ludowej Powiatu Słupskiego w siedzibie Starostwa Powiatowego w Słupsku przy ul.Szarych Szeregów 14. Wstęp wolny.
 
Biesiada Literacka z Turniejem Jednego Wiersza w Kobylnicy

Turniej na wiersze

Zapraszamy do udziału w VI edycji Biesiady Literackiej z Turniejem Jednego Wiersza! Organizatorzy oczekują na wiersze turniejowe do  do 31 października 2018 r.

Finał imprezy odbędzie się 15 listopada 2018 r. o godz. 16:00 w sali teatralnej Gminnego Centrum Kultury i Promocji w Kobylnicy. Współorganizatorem wydarzenia jet Centrum Edukacji Regionalnej Powiatu Słupskiego.

Zachęcamy do zapoznania się regulaminem turnieju, który znajduje się pod adresem:

http://bibliotekakobylnica.pl/n,biesiada-literacka-z-turniejem-jednego-wiersza

KONTAKT

Centrum Edukacji Regionalnej 

ul. Szarych Szeregów 14B
76-200 Słupsk


Tel.:+48 59 844 57 58

dyrektor@cer.slupsk.pl
biuro@cer.slupsk.pl 


www.cer.slupsk.pl

ePUAP: /CERSlupsk/SkrytkaESP