10 grudnia 2018 roku
Wręczenie nagród
Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że 21 grudnia br. o godzinie 11:00 w sali 202 Starostwa Powiatowego w Słupsku odbędzie się uroczyste wręczenie nagród zwycięzcom konkursu plastycznego "Zabytki naszego powiatu - wejdź, poznaj, namaluj" 

Serdecznie zapraszamy!

 
10 grudnia 2018 roku
Oficjalne otwarcie
Uprzejmie informujemy, że 14 grudnia br. o godzinie 14:00 w Galerii Sztuki Ludowej Powiatu Słupskiego w Starostwie Powiatowym w Słupsku odbędzie się oficjalne otwarcie wystawy rzeźb Uczniów Zenona Frąckiewicza.

Serdecznie zapraszamy!
7 grudnia 2018 roku
Warsztaty teatralne w Kobylnicy

7 grudnia br. (piątek) w Gminnym Centrum Kultury i Promocji w Kobylnicy odbył się spektakl pt. "Hej kolęda, kolęda" oraz warsztaty przeznaczone dla dziecięcych zespołów teatralnych z terenu naszego powiatu. Całość wydarzenia została poprowadzona przez słupski Teatr Władca Lalek.  Młodzi wykonawcy (będący uczestnikami poprzednich edycji Przeglądu Teatrzyków Wiejskich "WIEJSZTUK") przybyli z Kobylnicy, Łupawy, Słonowic, Kępic, Skórowa, Biesowic oraz Objazdy. Przedstawienie nawiązujące do tematyki bożonarodzeniowej przeplatane było słynnymi polskimi kolędami, które dzieci mogły śpiewać razem z aktorami. Po spektaklu odbyły się praktyczne zajęcia, podczas których opisano m.in. rodzaje lalek używanych na scenie w teatrze.
Całość wydarzenia zwieńczył słodki poczęstunek dla uczestników imprezy.
Organizatorami przedsięwzięcia byli: Centrum Edukacji Regionalnej w Słupsku oraz Gminne Centrum Kultury i Promocji w Kobylnicy. 

Zapraszamy do zapoznania się z galerią zdjęć.

6 grudnia 2018 roku
Obrady jury

Zabytki naszego powiatu...

6 grudnia br. ocenione zostały prace nadesłane na konkurs plastyczny "Zabytki naszego powiatu - wejdź, poznaj, namaluj". W konkursie mogli wziąć udział uczniowie ze szkół podstawowych klas I-III i IV-VIII z terenu powiatu słupskiego. Komisja w składzie: Zbigniew Babiarz-Zych - naczelnik Wydziału Polityki Społecznej Starostwa Powiatowego w Słupsku, Tomasz Popławski - artysta-plastyk ze Słupskiego Ośrodka Kultury, Justyna Bilska i Monika Sala reprezentujące Centrum Edukacji Regionalnej w Słupsku dokonali wyboru najpiękniejszych prac.
O terminie oficjalnego wręczenie nagród poinformujemy niebawem.

Organizatorami konkursu byli: Centrum Edukacji Regionalnej oraz Starostwo Powiatowe w Słupsku. 

7 lutego 2019 roku
Serdecznie zapraszamy do nadsyłania
zgłoszeń do udziału w
VII Powiatowym Przeglądzie
Teatrzyków Wiejskich 

Na Państwa zgłoszenia czekamy do 
8 marca 2019 roku. 
Poniżej do pobrania REGULAMIN oraz KARTA ZGŁOSZENIA.

http://cer.slupsk.pl/files/1.%20Regulamin%20Wiejsztuk%202019.pdf
http://cer.slupsk.pl/files/2.%20Karta%20zg%C5%82oszenia%20%20Wiejsztuk%202019.pdf
KONTAKT

Centrum Edukacji Regionalnej 

ul. Szarych Szeregów 14B
76-200 Słupsk


Tel.:+48 59 844 57 58

dyrektor@cer.slupsk.pl
biuro@cer.slupsk.pl 


www.cer.slupsk.pl

ePUAP: /CERSlupsk/SkrytkaESP
 CER na Facebooku