Szanowni Państwo,

poniżej przedstawiamy imprezy, które w 2018 roku będą organizowane i współorganizowane przez Centrum Edukacji Regionalnej w Słupsku.
 

Lp.

Miesiąc

Nazwa jednostki

Nazwa imprezy

Data

1.

STYCZEŃ

Gminny Ośrodek Kultury Gminy Słupsk

Powiatowy Przegląd Kolęd i Pastorałek w Jezierzycach

20 stycznia
początek godz.16.00

2.

LUTY

Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego

Powiatowy Turniej Kół Gospodyń Wiejskich

24 lutego
godz.13.00
Jezierzyce

Słupski Ośrodek Kultury w Słupsku Konkurs Plastyczny Niekontrolowany Obszar Wrażliwości 24 lutego godz.12.00 Muzeum Pomorza Środkowego- rozstrzygnięcie i rozdanie nagród(termin składania prac:do końca stycznia)

3.

MARZEC

Słupski Ośrodek Kultury

OT Rondo

XXXV Wojewódzki Konkurs Recytatorski Poezji Polskiej – eliminacje powiatowe

23 marca
godz.10.00
Teatr Rondo

Słupski Ośrodek Kultury

OT Rondo

63 Ogólnopolski Konkurs Recytatorski – eliminacje rejonowe

24 marca
godz.10.00
Teatr Rondo
(zgłoszenia należy przesyłać do 15 marca)

Gminny Ośrodek Kultury Gminy Słupsk

SP Bierkowo

Powiatowy Przegląd Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Idzie Wiosna”

23 marca
godz.9.00
SP Bierkowo
termin zgłoszeń: do 19 marca

Centrum Kultury Sportu i Rekreacji w Gardnie Wielkiej Misterium Męki Pańskiej w Smołdzinie 25 marca
 godz. 11.30

Kościół Parafialny pw. Trójcy Św.- Smołdzino;
Góra Rowokół
Szkoła Podstawowa w Kończewie
Wojewódzki Konkurs Plastyczny "Wielkanoc na Pomorzu"

 
27 marca (podsumowanie konkursu, wręczenie nagród)   godz.12.00
termin nadsyłania prac:do 20 .03 

4.

KWIECIEŃ

Gminne Centrum Kultury i Promocji w Kobylnicy

Powiatowy Przegląd Kabaretowy „OBCIACH”

9 kwietnia godz.10.00
(termin składania zgłoszeń: do 27 marca)

Koło Przewodników Terenowych PTTK w Słupsku

Konkurs krasomówczy pt.: „100 lat Polski od uzyskania niepodległości porozbiorowej 1918-2018"

10 kwietnia
godz.9.30-14.00
(termin przesyłania zgłoszeń: do 29 marca)

 

Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. I. J. Paderewskiego w Słupsku

Konkurs Wiedzy Ogólnomuzycznej „Epokami przez muzykę”

20 kwietnia
 g. 14.00
tymczasowa siedziba szkoły ul. Grottgera 13
(zgłoszenia należy przesyłać do 9 kwietnia) 

CER/Gminne Centrum Edukacji i Kultury w Damnicy

 

VII Powiatowy Przegląd Poezji Śpiewanej

20 kwietnia
Centrum Edukacji i Kultury Damnica
godz.17.00
(zgłoszenia należy przesyłać do 10 kwietnia)

5. MAJ Gminny Ośrodek Kultury w Potęgowie Powiatowe Prezentacje Artystyczne  Łupawa                   
25 maja
od godz.10.00
świetlica wiejska w Łupawie

6.

CZERWIEC

Szkoła Podstawowa w Kończewie  II Festiwal Kultury Kaszubskiej w Kończewie     2 czerwca      godz.16 - 19
Szkoła Podstawowa w Kończewie 

Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Ustce

Ustecki Festiwal Filmów Amatorskich UFF(o)A

8 czerwca
Dom Kultury w Ustce
17.00-18.30: pokazy konkursowe
18.45 rozdanie nagród
(termin zgłaszania filmów:do 11 maja)

Towarzystwo Przyjaciół Wilna i Grodna

Leśny Kot” w Słupsku

Festiwal Pieśni Patriotycznych i Wojskowych

9 czerwca,
Leśny Kot,
początek:
godz.12.00
(termin nadsyłania zgłoszeń :do 15 maja)

 

Słupski Ośrodek Kultury

OT Rondo

Ogólnopolski Konkurs Recytatorski SAM NA SCENIE

01-03 czerwca
(początek :
1 czerwca godz.10.00, OT Rondo)

Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Słupsku

 

XIV Pomorskie Forum Edukacji Regionalnej-Wielokulturowe Pomorze

14 czerwca
start godz.9.00 Zamek Książąt Pomorskich

 

CER

Park Kultury i Wypoczynku w Słupsku

 

Festiwal Zespołów Folklorystycznych

 

17 czerwca, początek:
godz.11.00
(termin nadsyłania zgłoszeń:do 20 maja)

CER

Gala Białego Bociana

20 czerwca godz.17.00
Smołdzino Gościniec u Bernackich

7.

LIPIEC

 

Słupskie Towarzystwo Społeczno-Kulturalne

Festiwal Muzyki Organowej i Kameralnej

5 lipca- 
9 sierpnia
godz.19.00
Kościół św. Jacka 
(w każdy czwartek)

8.

SIERPIEŃ

Słupskie Towarzystwo Społeczno-Kulturalne

Festiwal Muzyki Organowej i Kameralnej

5 lipca-
9 sierpnia
godz.19.00
Kościół św. Jacka
w każdy czwartek

Gminne Centrum Edukacji i Kultury w Damnicy Festiwal Współczesnej Piosenki Wiejskiej (Strzyżyno) sierpień

9.

WRZESIEŃ

CER

Konkurs wieńców i chlebów dożynkowych

wrzesień




Słupskie Towarzystwo Społeczno-Kulturalne




Festiwal Pianistyki Polskiej

8-14 września
koncerty w sali Filharmonii- godz.19.00
Estrada Młodych-
godz.16.00 w Zamku Książąt Pomorskich

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Kępice
________________

CER

Otwarte Mistrzostwa w Zbieraniu Grzybów w Korzybiu
__________________


Narodowe Czytanie - Przedwiośnie

22 września


____________

8 września

10.

PAŹDZIERNIK

CER

Powiatowy Przegląd Teatrzyków Wiejskich „WIEJSZTUK"

październik

11.

LISTOPAD

Gminne Centrum Kultury w Potęgowie

Powiatowy Przegląd Solistów – Instrumentalistów w Potęgowie

listopad

Gminna Biblioteka Publiczna w Kobylnicy

Biesiada Poetycka z Turniejem Jednego Wiersza”

15 listopada

12.

GRUDZIEŃ

CER/Słupskie Powiatowe Koleje Drezynowe – Aktywne Pomorze

Powiatowy Kulig Drezynowy

grudzień

KONTAKT

Centrum Edukacji Regionalnej 

ul. Szarych Szeregów 14B
76-200 Słupsk


Tel.:+48 59 844 57 58

dyrektor@cer.slupsk.pl
biuro@cer.slupsk.pl 


www.cer.slupsk.pl

ePUAP: /CERSlupsk/SkrytkaESP